ASCO2-12.288MHZ-EK-T3 ABRACON
  • Part Number: ASCO2-12.288MHZ-EK-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 12.288MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASCO2-12.288MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-12.288MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-12.288MHZ-EK-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO2-12.288MHZ-EK-T3 is described as OSC XO 12.288MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH