ASCO2-10.000MHZ-EK-T3 ABRACON
  • Part Number: ASCO2-10.000MHZ-EK-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASCO2-10.000MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-10.000MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-10.000MHZ-EK-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO2-10.000MHZ-EK-T3 is described as OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK