ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3 ABRACON
  • Part Number: ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO1-1.8432MHZ-EK-T3 is described as OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD