ASCO-18.432MHZ-LB-T3 ABRACON
  • More about ASCO-18.432MHZ-LB-T3 ABRACON
    ASCO-18.432MHZ-LB-T3 ABRACON
    ASCO-18.432MHZ-LB-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO-18.432MHZ-LB-T3 is described as OSC XO 18.432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM