ASCO-16.000MHZ-EK-T ABRACON
  • More about ASCO-16.000MHZ-EK-T ABRACON
    ASCO-16.000MHZ-EK-T ABRACON
    ASCO-16.000MHZ-EK-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO-16.000MHZ-EK-T is described as OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM