ASAK1-32.768KHZ-LRS-T ABRACON
  • Part Number: ASAK1-32.768KHZ-LRS-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 32.768KHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASAK1-32.768KHZ-LRS-T ABRACON
    ASAK1-32.768KHZ-LRS-T ABRACON
    ASAK1-32.768KHZ-LRS-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASAK1-32.768KHZ-LRS-T is described as OSC XO 32.768KHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD