ASA2-48.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA2-48.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA2-48.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-48.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-48.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA2-48.000MHZ-L-T is described as OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE