ASA2-27.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA2-27.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,861
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA2-27.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-27.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-27.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA2-27.000MHZ-L-T is described as OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB