ASA2-26.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA2-26.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 26.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,157
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA2-26.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-26.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA2-26.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA2-26.000MHZ-L-T is described as OSC XO 26.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT