ASA-60.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-60.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 60.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASA-60.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-60.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-60.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-60.000MHZ-L-T is described as OSC XO 60.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F