ASA-48.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-48.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,976
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-48.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-48.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-48.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-48.000MHZ-L-T is described as OSC XO 48.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP