ASA-40.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-40.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,754
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-40.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-40.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-40.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-40.000MHZ-L-T is described as OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM