ASA-27.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-27.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,926
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-27.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-27.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-27.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-27.000MHZ-L-T is described as OSC XO 27.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V