ASA-22.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-22.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 22.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,533
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-22.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-22.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-22.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-22.000MHZ-L-T is described as OSC XO 22.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F