ASA-20.000MHZ-L-T ABRACON
  • Part Number: ASA-20.000MHZ-L-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,971
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASA-20.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-20.000MHZ-L-T ABRACON
    ASA-20.000MHZ-L-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASA-20.000MHZ-L-T is described as OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM