AOCTQ5-X-10.000MHZ-M10-SW ABRACON
  • Part Number: AOCTQ5-X-10.000MHZ-M10-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SNWV PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCTQ5-X-10.000MHZ-M10-SW ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-M10-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCTQ5-X-10.000MHZ-M10-SW is described as OSC OCXO 10.000MHZ SNWV PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM