AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
  • Part Number: AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 is described as OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD