AOCTQ5-V-10.000MHZ-I5-SW ABRACON
  • Part Number: AOCTQ5-V-10.000MHZ-I5-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SNWV PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCTQ5-V-10.000MHZ-I5-SW ABRACON
    AOCTQ5-V-10.000MHZ-I5-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCTQ5-V-10.000MHZ-I5-SW is described as OSC OCXO 10.000MHZ SNWV PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK