AOCJYR-24.576MHZ-M5834LF ABRACON
  • Part Number: AOCJYR-24.576MHZ-M5834LF
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCJYR-24.576MHZ-M5834LF ABRACON
    AOCJYR-24.576MHZ-M5834LF is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJYR-24.576MHZ-M5834LF is described as OSC OCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH