AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF ABRACON
  • Part Number: AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF ABRACON
    AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJYR-20.000MHZ-M5627LF is described as OSC OCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD