AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 ABRACON
  • Part Number: AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCOCXO 100.000MHZ SNWV PCPIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 ABRACON
    AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 is described as OSC VCOCXO 100.000MHZ SNWV PCPIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"