AOCJY6-10.000MHZ-5 ABRACON
  • Part Number: AOCJY6-10.000MHZ-5
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 7
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY6-10.000MHZ-5 ABRACON
    AOCJY6-10.000MHZ-5 ABRACON
    AOCJY6-10.000MHZ-5 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY6-10.000MHZ-5 is described as OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"