AOCJY6-10.000MHZ-2 ABRACON
  • Part Number: AOCJY6-10.000MHZ-2
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY6-10.000MHZ-2 ABRACON
    AOCJY6-10.000MHZ-2 ABRACON
    AOCJY6-10.000MHZ-2 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY6-10.000MHZ-2 is described as OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A