AOCJY4B-10.000MHZ-SW ABRACON
  • Part Number: AOCJY4B-10.000MHZ-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY4B-10.000MHZ-SW ABRACON
    AOCJY4B-10.000MHZ-SW ABRACON
    AOCJY4B-10.000MHZ-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY4B-10.000MHZ-SW is described as OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE