AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW ABRACON
  • Part Number: AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW ABRACON
    AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW ABRACON
    AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY4B-10.000MHZ-F-SW is described as OSC OCXO 10.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM