AOCJY3B-100.000MHZ-E-SW ABRACON
  • Part Number: AOCJY3B-100.000MHZ-E-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY3B-100.000MHZ-E-SW ABRACON
    AOCJY3B-100.000MHZ-E-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY3B-100.000MHZ-E-SW is described as OSC OCXO 100.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"