AOCJY3B-10.000MHZ-F ABRACON
  • Part Number: AOCJY3B-10.000MHZ-F
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY3B-10.000MHZ-F ABRACON
    AOCJY3B-10.000MHZ-F ABRACON
    AOCJY3B-10.000MHZ-F is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY3B-10.000MHZ-F is described as OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK