AOCJY2-100.000MHZ-E-SW ABRACON
  • Part Number: AOCJY2-100.000MHZ-E-SW
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ SINE WAVE PC
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY2-100.000MHZ-E-SW ABRACON
    AOCJY2-100.000MHZ-E-SW ABRACON
    AOCJY2-100.000MHZ-E-SW is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY2-100.000MHZ-E-SW is described as OSC OCXO 100.000MHZ SINE WAVE PC. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M