AOCJY2-100.000MHZ-E ABRACON
  • Part Number: AOCJY2-100.000MHZ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY2-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY2-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY2-100.000MHZ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY2-100.000MHZ-E is described as OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE