AOCJY1A-100.000MHZ-E ABRACON
  • Part Number: AOCJY1A-100.000MHZ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 41
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY1A-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY1A-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY1A-100.000MHZ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY1A-100.000MHZ-E is described as OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM