AOCJY1-100.000MHZ ABRACON
  • Part Number: AOCJY1-100.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY1-100.000MHZ ABRACON
    AOCJY1-100.000MHZ ABRACON
    AOCJY1-100.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY1-100.000MHZ is described as OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE