AMCA81-3R010G-S1F-T4 ABRACON
  • Part Number: AMCA81-3R010G-S1F-T4
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: ANTENNA CHIP DIELECTRIC 3010MHZ
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about AMCA81-3R010G-S1F-T4 ABRACON
    AMCA81-3R010G-S1F-T4 ABRACON
    AMCA81-3R010G-S1F-T4 is manufactured by ABRACON and is categorized in the RF Antennas category. AMCA81-3R010G-S1F-T4 is described as ANTENNA CHIP DIELECTRIC 3010MHZ. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA