AIUR-16-560K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-560K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56UH 620MA 162 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-560K ABRACON
    AIUR-16-560K ABRACON
    AIUR-16-560K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-560K is described as FIXED IND 56UH 620MA 162 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM