AIUR-16-471K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 250MA 1.2 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-471K ABRACON
    AIUR-16-471K ABRACON
    AIUR-16-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-471K is described as FIXED IND 470UH 250MA 1.2 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.