AIUR-16-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 800MA 120 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-470K ABRACON
    AIUR-16-470K ABRACON
    AIUR-16-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-470K is described as FIXED IND 47UH 800MA 120 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V