AIUR-16-221K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-221K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 385MA 535 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-221K ABRACON
    AIUR-16-221K ABRACON
    AIUR-16-221K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-221K is described as FIXED IND 220UH 385MA 535 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.