AIUR-16-220K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-220K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 1A 71 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-220K ABRACON
    AIUR-16-220K ABRACON
    AIUR-16-220K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-220K is described as FIXED IND 22UH 1A 71 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.