AIUR-16-180K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-180K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 1A 62 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-180K ABRACON
    AIUR-16-180K ABRACON
    AIUR-16-180K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-180K is described as FIXED IND 18UH 1A 62 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS