AIUR-16-153K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-153K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15MH 36MA 45 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-153K ABRACON
    AIUR-16-153K ABRACON
    AIUR-16-153K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-153K is described as FIXED IND 15MH 36MA 45 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE