AIUR-16-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-16-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 150MA 3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-16-102K ABRACON
    AIUR-16-102K ABRACON
    AIUR-16-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-16-102K is described as FIXED IND 1MH 150MA 3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE