AIUR-15-681K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-681K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 680UH 1.3A 460 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-681K ABRACON
    AIUR-15-681K ABRACON
    AIUR-15-681K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-681K is described as FIXED IND 680UH 1.3A 460 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE