AIUR-15-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 4.2A 44 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-470K ABRACON
    AIUR-15-470K ABRACON
    AIUR-15-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-470K is described as FIXED IND 47UH 4.2A 44 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM