AIUR-15-391K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-391K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 390UH 1.7A 290 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-391K ABRACON
    AIUR-15-391K ABRACON
    AIUR-15-391K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-391K is described as FIXED IND 390UH 1.7A 290 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.