AIUR-15-331K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-331K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 1.8A 260 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-331K ABRACON
    AIUR-15-331K ABRACON
    AIUR-15-331K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-331K is described as FIXED IND 330UH 1.8A 260 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.