AIUR-15-271K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-271K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 270UH 2A 190 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-271K ABRACON
    AIUR-15-271K ABRACON
    AIUR-15-271K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-271K is described as FIXED IND 270UH 2A 190 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.