AIUR-15-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 2.7A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-151K ABRACON
    AIUR-15-151K ABRACON
    AIUR-15-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-151K is described as FIXED IND 150UH 2.7A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK