AIUR-15-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 3A 98 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-121K ABRACON
    AIUR-15-121K ABRACON
    AIUR-15-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-121K is described as FIXED IND 120UH 3A 98 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F