AIUR-15-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-15-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 1A 710 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-15-102K ABRACON
    AIUR-15-102K ABRACON
    AIUR-15-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-15-102K is described as FIXED IND 1MH 1A 710 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.