AIUR-12-680K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-680K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 770MA 300 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-680K ABRACON
    AIUR-12-680K ABRACON
    AIUR-12-680K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-680K is described as FIXED IND 68UH 770MA 300 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM