AIUR-12-471K ABRACON
  • Part Number: AIUR-12-471K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 310MA 1.87 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-12-471K ABRACON
    AIUR-12-471K ABRACON
    AIUR-12-471K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-12-471K is described as FIXED IND 470UH 310MA 1.87 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE